KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487329
nr 1248 7329
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Hav, signerad, 1992. Olja på pannå, 23x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:10:27
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger